Žieminiai batai vaikams internetu

Žieminiai batai vaikams internetu

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Žieminiai batai berniukams su vilna bei paprastu sintetiniu pašiltinimu.  Sniego batai vaikams su vilna iki -21 C. Taip pat šioje kategorijoje rasite didelį pasirinkimą berniukiškų (vaikiškų) sniego batų!

Vaikiški žieminiai batai

Žiema - gražus sezonas, kupinas sniego, ledo ir šventinės veiklos. Tačiau jis taip pat reikalauja tinkamos aprangos, ypač kai kalbama apie vaikiškus žieminius batus. Vaikai yra jautresni šaltam orui nei suaugusieji, todėl būtina užtikrinti, kad jiems būtų šilta ir jie būtų apsaugoti nuo atšiaurių žiemos stichijų.

Pirkdami vaikiškus žieminius batus turite atsižvelgti į keletą veiksnių, įskaitant šilumą, neperšlampamumą, tinkamumą ir patvarumą. Atidžiau apžvelkime kiekvieną iš šių veiksnių, kad padėtume jums išsirinkti geriausius batus savo vaikui.

Šiti žieminiai batai

Pagrindinė žieminių batų paskirtis - išlaikyti jūsų vaiko kojas šiltas, todėl labai svarbu pasirinkti porą, kuri būtų tinkamai apšiltinta. Ieškokite batų, kurių šiluminė izoliacija būtų ne mažesnė kaip -25°F arba žemesnė. Tokie įvertinimai rodo, kad batai gali išlaikyti vaiko kojas šiltas esant itin žemai temperatūrai.

Batų izoliacijos tipas taip pat turi didelę reikšmę šilumai. Sintetinė izoliacija, pavyzdžiui, "Thinsulate", dažniausiai naudojama vaikiškuose žieminiuose batų batuose, ir tai yra puikus pasirinkimas, nes ji yra lengva ir užtikrina puikią šilumą. Kitas variantas - natūrali izoliacija, pavyzdžiui, vilna, kuri taip pat yra puikus pasirinkimas, nes yra šilta, pralaidi orui ir atspari kvapams.

Hidroizoliacija

Vaikai mėgsta žaisti sniege, todėl būtina rinktis neperšlampamus batus, kad jų kojos išliktų sausos. Šlapios kojos gali greitai sukelti šaltį ir diskomfortą, be to, gali padidėti nušalimų rizika.

Tinkamumas

Vaikų žieminiams batams labai svarbu tinkamai prisitaikyti. Geras prigludimas užtikrina, kad batai bus patogūs ir suteiks reikiamą atramą bei apsaugą.

Prieš pirkdami žieminius batus būtinai išmatuokite vaiko pėdą. Būtina išmatuoti abi pėdas ir pasirinkti dydį, kuris tinka didesnei pėdai. Matuodamiesi batus įsitikinkite, kad vaikui užtenka vietos pirštams kilnoti, bet ne per daug, kad pėda slystų bato viduje. Taip pat įsitikinkite, kad batai gerai palaiko kulkšnis ir nėra per daug aptempti aplink blauzdą.

Patvarumas

Vaikai grubiai elgiasi su savo avalyne, o žieminiai batai - ne išimtis. Ieškokite batų, kurie būtų pagaminti iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, odos ar sintetinių medžiagų, galinčių atlaikyti nusidėvėjimą.

Taip pat atsižvelkite į batų pado tipą. Guminis padas yra puikus pasirinkimas, nes jis užtikrina gerą sukibimą su slidžiu paviršiumi, be to, yra patvarus. Ieškokite batų su sustiprintomis siūlėmis, ypač aplink pirštą ir kulną, nes šios vietos yra linkusios nusidėvėti.

Apibendrinant galima teigti, kad norint užtikrinti vaiko patogumą ir saugumą šaltaisiais mėnesiais, būtina parinkti jam tinkamus žieminius batus. Pirkdami žieminius batus atsižvelkite į šilumos, neperšlampamumo, tinkamumo ir ilgaamžiškumo veiksnius, kad pasirinktumėte geriausius batus savo vaikui. Pasirinkęs tinkamus žieminius batus, jūsų vaikas galės mėgautis visa smagia žiemos veikla nesijaudindamas dėl šaltų ar šlapių kojų.